Zdjęcia

27.08.2018: Spotkanie z wicepremierami Beatą Szydło i Stanisławem Szwedem

Debata poświęcona seniorom, w której udział wzięli wicepremier Beata Szydło, wicepremier Stanisław Szwed oraz Przemysław Drabek.

Dzień dziecka w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej

Przemysław Drabek wraz z dziećmi podczas pierwszej, dziecięcej sesji rady miejskiej w bielskim Urzędzie Miasta.

Otwarcie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej – 28 maj 2018

Oficjalne otwarcie Komendy Miejskiej Policji z udziałem między innymi Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

26 Bieg Fiata – 26 maj 2018

Przemysław Drabek podczas 26-go biegu Fiata, organizowanego na terenie Bielska-Białej, na trasie 10 kilometrów.

25 Maj 2018

Oficjalna prezentacja Przemysława Drabka jako kandydata Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych wyborach samorządowych, na urząd Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

30 Grudzień 2017

Na zakończenie Ogólnopolskiego Turniej Piłki Siatkowej Kadetek o Puchar Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda. Udało się odbić kilka piłek z Ministrem i wręczyć nagrody dla najlepszych zawodniczek turnieju :). Wygrał zespół z Zawiercia pokonując w finale Oświęcim. Nasz BKS uległ w emocjonującym meczu o trzecie miejsce w tie-braku, ale zostawił pozytywne wrażenie.

2 Grudzień 2017

Warto czasem oderwać się od codzienności, strzelnica to dobry sposób na odstresowanie. Trzeba trenować. Obrona Terytorialna wzywa.

21 Listopad 2017

Po Sesji RM miałem przyjemność uczestniczyć w wernisażu wystawy prof. Andrzeja Markiewicza pt. „PARS PRO TOTO…„. Serdecznie polecam odwiedzenie Galerii Akademickiej ATH. Wystawą towarzyszącą są ciekawe zdjęcia reprezentantki Akademii Seniora.

12 Listopad 2017

Wieczór w NOSPR Katowice, koncert pięknych pieśni i dobre spotkania z przyjaciółmi.

11 Listopad 2017

W Bielsku-Białej oddaliśmy Cześć wszystkim walczącym o Niepodległą Polskę!

7 Listopad 2017

Wspaniały mecz wygrywamy 8:2 z liderem tabeli! – I Liga tenisa stołowego: BISTS Bielsko – Biała – GMKS STRZELEC Frysztak.

6 Listopad 2017

Wspaniałe spotkanie w „Kręgu dobroczynności ZHR„. Podczas Obiadu Patriotycznego omówiliśmy projekty zrealizowane ze wsparciem Kręgu. Uczestnicy obiadu przedstawili również pomysły, które mogą być częścią ogólnopolskich obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości. Dziękuję ZHR za stałe zaangażowanie w wychowanie i rozwój młodych pokoleń.

13 Październik 2017

Rok szkolny w SMS Szczyrk uroczyście rozpoczęty! Życzę młodym siatkarkom powodzenia w nauce i treningach. Uroczystość była okazją do rozmowy mistrzem olimpijskim Marianem Kasprzykiem o mojej formie i zapasie tkanki tłuszczowej na zimę.

30 Wrzesień 2017

Dziękuję @Pierino Lorenzo za możliwość spojrzenia na Bielsko z innej perspektywy :).

24 Wrzesień 2017

Pomimo deszczowej pogody odbył się turniej piłki nożnej o puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Komorowice Krakowskie. Były duże emocje na boisku i wiele uśmiechów poza murawą. Gratulacje dla organizatorów i uczestników. Zastanawiam się czy w kolejnej edycji nie wystartuje DRABEK Team :).

6 Lipiec 2017

Wspaniały dzień w Warszawie. Spotkanie z Prezydentem USA i piknik patriotyczny! Dziękuję wszystkim uczestnikom naszego wyjazdu za miłą atmosferę i dobre spotkanie.

16 Czerwiec 2017

III Memoriał im. Henryka Flame rozpoczęty. Powodzenia na trasie! Takie inicjatywy dają możliwość poznania historii, zbudowania dobrych relacji w czasie aktywnego spędzania wolnego czasu. Gratulacje dla organizatorów i do zobaczenia podczas innych aktywności Aktywnych Polaków.

9 Czerwiec 2017

W trakcie pięknych uroczystości obchodów 110- lecia Szkoły Podstawowej nr. 28 im. gen. Józefa Kustronia w Hałcnowie miałem zaszczyt i przyjemność odsłonić wspaniały mural oraz podziękować całej społeczności szkolnej za trud pracy wkładanej w codzienną pracę edukacyjną i wychowawczą.

4 Czerwiec 2017

Wspaniali ludzie tworzą piękne dzieła! Dzięki za poświęcony wolny czas i organizację Dnia Dziecka na Osiedlu Biała Północ, festynu przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa,festynu przy Parafii na Osiedlu Karpackim oraz wielu innych spotkań, których nie zdołałem dzisiaj osobiście odwiedzić!