27.08.2018: Spotkanie z wicepremierami Beatą Szydło i Stanisławem Szwedem

Debata poświęcona seniorom, w której udział wzięli wicepremier Beata Szydło, wicepremier Stanisław Szwed oraz Przemysław Drabek.

Dzień dziecka w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej

Przemysław Drabek wraz z dziećmi podczas pierwszej, dziecięcej sesji rady miejskiej w bielskim Urzędzie Miasta.

Otwarcie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej - 28 maj 2018

Oficjalne otwarcie Komendy Miejskiej Policji z udziałem między innymi Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

26 Bieg Fiata - 26 maj 2018

Przemysław Drabek podczas 26-go biegu Fiata, organizowanego na terenie Bielska-Białej, na trasie 10 kilometrów.

25 Maj 2018

Oficjalna prezentacja Przemysława Drabka jako kandydata Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych wyborach samorządowych, na urząd Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

30 Grudzień 2017

Na zakończenie Ogólnopolskiego Turniej Piłki Siatkowej Kadetek o Puchar Wiceministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisława Szweda. Udało się odbić kilka piłek z Ministrem i wręczyć nagrody dla najlepszych zawodniczek turnieju :). Wygrał zespół z Zawiercia pokonując w finale Oświęcim. Nasz BKS uległ w emocjonującym meczu o trzecie miejsce w tie-braku, ale zostawił pozytywne wrażenie

2 Grudzień 2017

Warto czasem oderwać się od codzienności, strzelnica to dobry sposób na odstresowanie. Trzeba trenować 🙂 Obrona Terytorialna wzywa

21 Listopad 2017

Po Sesji RM miałem przyjemność uczestniczyć w wernisażu wystawy prof. Andrzeja Markiewicza pt. ``PARS PRO TOTO...``. Serdecznie polecam odwiedzenie Galerii Akademickiej ATH. Wystawą towarzyszącą są ciekawe zdjęcia reprezentantki Akademii Seniora.

12 Listopad 2017

Wieczór w NOSPR Katowice, koncert pięknych pieśni i dobre spotkania z przyjaciółmi.

11 Listopad 2017

W Bielsku-Białej oddaliśmy Cześć wszystkim walczącym o Niepodległą Polskę!

7 Listopad 2017

Wspaniały mecz wygrywamy 8:2 z liderem tabeli! 🙂 - I Liga tenisa stołowego: BISTS Bielsko – Biała - GMKS STRZELEC Frysztak

6 Listopad 2017

Wspaniałe spotkanie w ``Kręgu dobroczynności ZHR``. Podczas Obiadu Patriotycznego omówiliśmy projekty zrealizowane ze wsparciem Kręgu. Uczestnicy obiadu przedstawili również pomysły, które mogą być częścią ogólnopolskich obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości. Dziękuję ZHR za stałe zaangażowanie w wychowanie i rozwój młodych pokoleń.

13 Październik 2017

Rok szkolny w SMS Szczyrk uroczyście rozpoczęty! Życzę młodym siatkarkom powodzenia w nauce i treningach. Uroczystość była okazją do rozmowy mistrzem olimpijskim Marianem Kasprzykiem o mojej formie i zapasie tkanki tłuszczowej na zimę 🙂

30 Wrzesień 2017

Dziękuję @Pierino Lorenzo za możliwość spojrzenia na Bielsko z innej perspektywy :).

24 Wrzesień 2017

Pomimo deszczowej pogody odbył się turniej piłki nożnej o puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Komorowice Krakowskie. Były duże emocje na boisku i wiele uśmiechów poza murawą. Gratulacje dla organizatorów i uczestników. Zastanawiam się czy w kolejnej edycji nie wystartuje DRABEK Team :).

6 Lipiec 2017

Wspaniały dzień w Warszawie. Spotkanie z Prezydentem USA i piknik patriotyczny! Dziękuję wszystkim uczestnikom naszego wyjazdu za miłą atmosferę i dobre spotkanie.

16 Czerwiec 2017

III Memoriał im. Henryka Flame rozpoczęty. Powodzenia na trasie! Takie inicjatywy dają możliwość poznania historii, zbudowania dobrych relacji w czasie aktywnego spędzania wolnego czasu. Gratulacje dla organizatorów i do zobaczenia podczas innych aktywności Aktywnych Polaków. 🙂

9 Czerwiec 2017

W trakcie pięknych uroczystości obchodów 110- lecia Szkoły Podstawowej nr. 28 im. gen. Józefa Kustronia w Hałcnowie miałem zaszczyt i przyjemność odsłonić wspaniały mural oraz podziękować całej społeczności szkolnej za trud pracy wkładanej w codzienną pracę edukacyjną i wychowawczą.

4 Czerwiec 2017

Wspaniali ludzie tworzą piękne dzieła! Dzięki za poświęcony wolny czas i organizację Dnia Dziecka na Osiedlu Biała Północ, festynu przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa,festynu przy Parafii na Osiedlu Karpackim oraz wielu innych spotkań, których nie zdołałem dzisiaj osobiście odwiedzić!